Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
10:00 - 18:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
05.03.2022
5% SLEVA NA PRVNÍ NÁKUP
Při vstupu na naše stránky se Vám zobrazí pop-up okno, kde stačí vyplnit Váš email a na něj automaticky zašleme slevový KÓD. Ten stačí zadat při obje... číst celé
05.03.2022
Doprava od 29,- Kč
připravily jsme pro Vás akci na dopravu od 29,- Kč číst celé
03.02.2018
Zdražení dopravy ČP
Od 1.2.2018 se zdražilo poštovné u České pošty a tím jsme museli bohužel zvýšit cenu poštovného i my. I tak se snažíme poštovné nechat nejlevněji co m... číst celé
Zobrazit všechny novinky


 

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvým e-mailu ( conajdu@seznam.cz) nebo dotazníkem v kontaktech.

Prosíme nezapomeňte uvést přesnou adresu konkurenční nabídky.

 

SPOLUPRACUJEME

www.cibulky.eu

  1. Úvod
  2. Půjčovna

Půjčovna

Cena:
Zvukový výkon W
Výrobce
Zobrazuji 1-2 z 2
Produktů na stránku 72144216

Půjčovní řád

1) Úvodní ustanovení

Tento půjčovní řád je závazný pro pronajímatele na straně jedné a nájemce (zákazníka) na straně druhé. Smluvní vztah ve věci zapůjčení nářadí vzniká podpisem půjčovní smlouvy a řídí se dle tohoto půjčovního řádu.

2) Uzavření smlouvy

Pro uzavření smlouvy je třeba, aby zákazník:

a) byl starší 18 let,

b) předložil 2 platné doklady určující jeho totožnost (za průkaz totožnosti se považuje občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, rodný list, služební průkaz policie),

c) složil kauci určenou půjčovnou, jejíž výše se řídí hodnotou půjčovaného nářadí a je vždy uvedeno v kompletních specifikacích uvedeného stroje.

Technický stav půjčovaného nářadí je kontrolován pronajímatelem i nájemcem při vydávání i při vracení stroje – případné závady se uvedou v půjčovní smlouvě (závady, které nebrání řádnému a bezpečnému užívání).
Nájemce se zavazuje používat předmět pronájmu pouze pro práce, na které je určen, v souladu s dodržováním předpisů BOZ a používáním ochranných pomůcek.

3) Ceny půjčovného

U každého předmětu pronájmu najdete cenu za 24 hod nebo 72 hod.

4) Povinnosti nájemce (zákazníka)

Lhůta půjčky je uvedena na půjčovní smlouvě a je závazná. V případě, že zákazník půjčené nářadí potřebuje déle,  je povinen půjčovní smlouvu prodloužit  telefonicky +420 774 121086 nebo emailem: conajdu@seznam.cz

V případě překročení dohodnuté lhůty půjčení:

  • o 1 hodinu – platba se zvyšuje o 1/4 24 hod sazby,
  • o 3 hodiny – platba se zvyšuje o 1/2 24 hod sazby,
  • o 5 hodin – platba se zvyšuje o 24 hod sazbu.

V případě, že dojde k poruše vypůjčeného nářadí v rozsahu, který brání jeho řádnému využití, je třeba tuto skutečnost okamžitě reklamovat. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel a půjčovné bude účtováno v plné půjčovní době.

Nájemce nesmí přenechat předmět nájmu třetí osobě a to ani dočasně.

Zákazník nesmí žádným způsobem do vypůjčeného nářadí zasahovat, případně jej opravovat. V případě, že toto nedodrží, ponese všechny náklady vzniklé takovým zásahem.

Poškození motorického rázu jsou rizikem půjčovny, pokud nedošlo k prokazatelnému přetížení stroje, tj. extremnímu namáhání (týká se i nástrojů). Mechanická poškození hradí zákazník – např. poškozený kabel či pádem, přejetím či jiným způsobem poškozený stroj. Náklady spojené s opravou tohoto poškození mohou být hrazeny ze složené kauce při vrácení stroje (pokud je lze ihned stanovit), nebo zálohově.

5) Pohonné hmoty

Zapůjčené stroje mají buď elektrický nebo spalovací motor. Je třeba zajistit použití správné pohonné hmoty či elektrického napětí. V cenách nájmu nejsou zahrnuty náklady na pohonné hmoty.

6) SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

U některých strojů je zvlášť účtováno opotřebení spotřebního materiálu.

7) Pracovní doba (vyzvednutí a vrácení stroje)

a) Provozní doba, PO - PÁ, 16:00 - 19:00 hod

b) Ivana Cibuliaková, Filipova 776/8, Brno-Bystrc, 635 00, IČO:05306612, tel: +420 774 121 086, e-mail: conajdu@seznam.cz

c) Stroje jsou připraveny k vyzvednutí v prostorách firmy.

8) Upozornění

a) Nájemce předá pronajatou techniku s příslušenstvím zpět FUNKČNÍ a ŘÁDNĚ VYČIŠTĚNOU. (za vyčištění stroje si účtujeme 200,-Kč/ks)

b) Prosíme zákazníky, aby si při předvedení stroje zkontrolovali zejména: úplnost stroje,kompletnost příslušenství uvedeného ve smlouvě.

V případě poškození  nástroje  účtuje pronajímatel poměrnou hodnotu počítanou  z ceny nového nástroje.V případě odcizení či ztráty půjčeného nářadí dle rozpisu v nájemní smlouvě uhradí nájemce zůstatkovou hodnotu z pořizovací  ceny, kterou stanoví pronajímatel.